منو
سبد خرید

حمل رایگان به سراسر کشور بدون محدودیت برای تمامی کالا ها 

مقالات

12 آب‍ فوت و فن های سبک مینیمال در دکوراسیون منزل
مدیر 0 62
هرچه کمتر، بهتر! این شعار معروف سبک مینیمال است. سبکی که اجرای آن در ظاهر ساده به نظر می رسد. اگر بخواهیم خصوصیات سبک مینیمال را به طور خلاصه مطرح کنی..
11 آب‍ صفر تا صد دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک
مدیر 0 88
سبک روستیک از قدیمی ترین سبک های دکوراسیون داخلی است که تاریخچه آن به اولین تجمعات انسان باز میگردد. سبک روستیک، سبکی است که تمام محصولات استفاده شده ..
23 دی رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا
مدیر 0 75
تبلیغ نکنید؛ رسانه‌های اجتماعی را در دست بگیریدچگونه باید در بازاریابی جدید، قدم نخست را برداشت؟ توصیه‌ی من این است که به شرکت‌ خود اجازه دهید وارد ..
23 دی خدمات مشتری یکی از رموز موفقیت
مدیر 0 43
مردم از سازوکارها مهم‌ترند    چگونه می‌توان از ایده‌ی «تفکری که شالوده‌ی اینترنت است» برای خدمات‌ مشتری استفاده نمود؟ شکل سنتی خدمات مشتری، بر سازوکار..
23 دی چگونه تبلیغاتی اثرگذار طراحی کنیم؟
مدیر 0 39
درست به هدف زدن   نگرش کلی شیائومی نسبت به طراحی را می‌توان در عبارت «درست به هدف زدن» خلاصه کرد. به بیان روشن‌تر، یعنی تمام مدارک مربوط به محصولات و ..
23 دی راهبردهای افزایش مشتری در تجارت
0 34
چطور می‌توان محصولاتی تولید کرد که نسل جوان نتواند در برابرشان مقاومت کند؟ این پرسش پیچیده است چرا که به جنبه‌های متفاوتی از کار برمی‌گردد که از بین ..
23 دی دردسرهای آمازون در فروش مواد غذایی تازه
مدیر 0 36
فروشگاه اینترنتی آمازون سال گذشته Amazon Fresh را با هدف عرضه مواد غذایی تازه و تند مصرف به خدمات خود افزود؛ اما مشتریانی که در یک سال گذشته از این ..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)